www.tyden.cz - 26.06.2011- Ministerstvo životního prostředí chce zavést ekologickou daň i u vozidel, které byly vyrobeny do roku 2006. Chce tak zalepit díru v dotačním programu Zelená úsporám. Tajemník svazu dovozců automobilů Pavel Tunkl nápad kritizuje. Podle něj by se vybrané peníze měly využít na pobídky lidem k výměně starých vozů za ekologicky šetrnější nová auta.
Celý rozhovor s pavlm Tunklem na www.tyden.cz

Výroba autobusů v Česku stoupla, elektrobusů ubylo
Polovina nových městských autobusů v Německu je bezemisní
Dopravní podnik v Hamburku posiluje flotilu elektrobusů o…

