Jsme rádi, že jste na BUSportálu, internetovém magazínu o autobusech a všem co s nimi souvisí.
 
Provozován je společností ČSAD SVT Praha, s.r.o., tradičním dodavatelem informačních technologií v dopravě.  Přestože jsme ČSAD, žádný autobus neprovozujeme. Firma se zabývá prodejem jízdenek a obchodně zastupuje IDOS. Druhým zajímavým produktem je clearingový systém, který provozuje pro zúčtovací centra několika krajů.
 
Busportál spolupracuje s řadou institucí, dopravních společností a médii. Jako příklad můžeme uvést obě české asociace dopravců: Středočeskou ADSSS a "Moravskou"  ADSSF, Dopravní fakultu Jana Pernera Univerzity Pardubice a dalšími školami, Ministerstvem dopravy, Sdružením ČESMAD BOHEMIA, kraji, krajskými organizátory veřejné dopravy a dalšími i nedopravními institucemi, jejichž činnost s dopravou souvisí.
 
Spolupracovníky redakce i obchodními partnery jsou například společnosti Auto-Bus.cz, ARRIVA, ČSAD autobusy Plzeň, BUSE, Bustec, Herman elektronika, CHAPS, Iveco Bus CR, MAN,  Mikroelektronika, Rošero-P,  Solaris, SolBus, SOR Libchavy, Škoda Electric, TEZAS  servis, VDL, ÚAN (ČSAD Praha holding), Turancar, UITP, Volvo Buses, Zliner a další.
 
Zajímáme se nejen o nejnovější trendy v dopravě, ale přinášíme i informace a fotodokumentaci z dob minulých. Spolupracujeme také s weby a fandy do historických vozidel.
 
Vítáme zajímavé náměty na akce a články!

 

Kontakt:

 

 
ČSAD SVT Praha, s.r.o.
Křižíkova 4-6
186 00 Praha 8
 
IČ: 45805202
DIČ: CZ45805202
 
Za redakci Jana Hakrová