Podrobné informace z Irisbusu. Technická specifikace. (Irisbus Iveco MAGELYS HD 12.8 m: Information and Technical specifications.)
Podrobné informace z Irisbusu. Technická specifikace. (Irisbus Iveco MAGELYS HD 12.8 m: Information and Technical specifications.)
Turistický autokar MAGELYS - nová vlajková loď Irisbusu bude mít svou premiéru na říjnovém veletrhu Busworld v Kortrijku. Magelys bude tvořit absolutní vrchol nabídky Irisbusu v této třídě. Autokar aspiruje i na titul "Coach of the year 2008". Tento autobus bude po uvedení nového Crossway LE na UITP v Helsinkách v květnu další letošní novinkou Irisbus Iveco.
Z informací z Irisbusu:
Z informací z Irisbusu:
"V tomto projektu jsme zohlednili každého, kdo má s autokarem co do činění, různorodé charaktery podle typologie cestujících, kteří zároveň mají i různá očekávání. Nové přístupy, nové znaky: vše na základě zkušeností. Požádali jsme naše techniky, aby pracovali odlišným způsobem; konstruktéry jsme přenesli do terénu s cílem najít nové cesty pro inovaci a zavést nejmodernější technologie."Celou informaci jsme uložili a dáváme k dispozici v původním tvaru "rtf". Její koncepce je taková, že ji nelze převzít ani upravit jako tradiční informační materiál. (Bylo nám potvrzeno, že se jedná o propagační materiál.)
Magelys.doc CZ
Information.doc EN
Technical specifications.doc EN

Jedinečný koráb na lince do Švýcarska
Dopravní podnik města Brna pořídí 37 kloubových autobusů od…
Maroko bude mít pro AFCON 2025 od Yutong 723 autobusů


