zpravy.idnes.cz - 24. listopadu 2009 -
Město získá 27 milionů korun na výstavbu nového autobusového nádraží, po jeho dokončení radnice obnoví MHD
Chotěboř - Výstavba nového autobusového terminálu a později i obnovení městské hromadné dopravy se obyvatelům Chotěboře o pořádný kus přiblížily.
Už je jisté, že město na mnohamilionovou investici získá evropskou dotaci.
Chotěboř - Výstavba nového autobusového terminálu a později i obnovení městské hromadné dopravy se obyvatelům Chotěboře o pořádný kus přiblížily.
Už je jisté, že město na mnohamilionovou investici získá evropskou dotaci.
Více na zpravy.idnes.cz

Veřejnou dopravou jelo v roce 2025 o 25 milionů lidí více
Hyundai překonal hranici 3 000 prodaných vodíkových autobusů
DPP v zisku 686 milionů: Přepravil miliardu lidí a…

