www.tyden.cz - 26.06.2011- Ministerstvo životního prostředí chce zavést ekologickou daň i u vozidel, které byly vyrobeny do roku 2006. Chce tak zalepit díru v dotačním programu Zelená úsporám. Tajemník svazu dovozců automobilů Pavel Tunkl nápad kritizuje. Podle něj by se vybrané peníze měly využít na pobídky lidem k výměně starých vozů za ekologicky šetrnější nová auta.
Celý rozhovor s pavlm Tunklem na www.tyden.cz

Registrace autobusů v EU v 1. čtvrtletí 2026
Výroba autobusů v Česku stoupla, elektrobusů ubylo
Plán PID do roku 2030: posílení metra, nové tratě, moderní…

