Terminál u radnice Slovany (ÚMO 2).
Pilotní instalace pro dobití peněženky i zaplacení předplatného na Plzeňské kartě se momentálně nacházejí na pěti dobře dostupných místech v Plzni.
Pilotní instalace pro dobití peněženky i zaplacení předplatného na Plzeňské kartě se momentálně nacházejí na pěti dobře dostupných místech v Plzni.
Při dobití peněženky nenarazila redaktorka na závažnější nejasnost, pouze ne zcela zřetelně se při úplně prvním použití terminálu jeví přechod zadávání vstupních dat z dotykové obrazovky na platební terminál bankovní karty. Velkou výhodou je, že se pro tyto služby nemusí už do centra, kam byly prodeje v posledním období soustředěny a nepřetržitý provoz zatím zcela bez čekání.
Také redakce dnes ocenila, že autobus zbytečně nezastavoval a nevětral na zastávce na znamení a dokázala si i otevřít dveře.
Z www.pmdp.cz: Do pilotního provozu byl projekt Samoobslužných zón uveden 1. listopadu 2007 společností PMDP, a.s. v rámci spolupráce s městem Plzní. Spuštěno bylo pět terminálů na území města Plzně a na těchto terminálech byly zprovozněny všechny plánované části systému – Odbavovací systém, Rezervační systém a veřejný Internet. Společně s pěti terminály bylo vybudováno také nezbytné technologické zázemí celého systému s propojením do stávajícího systému Plzeňské karty.
Pilotní instalace terminálů: Lochotín – budova ÚMO 1 * Slovany – budova ÚMO2 * Hlavní nádraží ČD – vstupní hala * ZČU – budova FST na Borech * Bory – konečná tramvaje č.4
Pilotní provoz bude ukončen realizací zbývajících dvaceti terminálů, které budou umístěny nejen v Plzni, ale i v okolních městech a obcích v IDP, a to na konci roku 2007..
Terminál u radnice Lochotín (ÚMO 1) s opravdovým uživatelem v akci.
Terminál společnosti Mikroelektronika na výstavě Coach Progress 2007.