Probo Trans vozí mistry světa.

Nový autokar Scania NEW CENTURY odvezl české in-line hokejisty pro titul mistrů světa.
Autobusoví dopravci vozí hokejisty rádi - Asiana vozila Mistry světa v ledním hokeji také Scanií - zlatým Irizarem PB Scania opět vozí českou hokejovou reprezentaci. , vezla i Český hokejbalový tým na MS 2007 Neoplanem Starliner II, ČSAD Semily zase vozí liberecké Bílé tygry. (Fotografie autokaru MAN Lion's Coach ČSAD Semily připravujeme).
Česká republika vyhrála mistrovství světa v in-line hokeji ve španělském Bilbau v sobotu 6.7.2007.
Našli jsme na internetu podrobnosti:
Reprezentační výběr in-line hokejistů přepsal dějiny. Na světovém šampionátu organizace FIRS ve španělském Bilbau získal poprvé v historii zlaté medaile!
Svěřenci uherskobrodského hokejisty Jiřího Suhrady porazili ve finále Švýcarsko 5:2. Českému týmu získal vedení v přesilovce Karel Rachůnek. Švýcaři sice dokázali vyrovnat, ale po zbytek utkání tahali za kratší konec. Češi si skvělou hrou premiérové vítězství už nenechali vzít.
Konečné pořadí: 1. Česko, 2. Švýcarsko, 3. Kanada, 4. Francie.