Drtivou většinu odměn (v DPP) podepisoval Jaroslav Stůj, který po Dvořákově odchodu provizorně na dva měsíce převzal jeho funkci
Drtivou většinu odměn (v DPP) podepisoval Jaroslav Stůj, který po Dvořákově odchodu provizorně na dva měsíce převzal jeho funkci
aktualne.centrum.cz - 14.5.2012 - Praha - Čtyři dny trvalo, než pražský dopravní podnik vydal jména lidí, kteří jsou zodpovědní za rozdělení obřích odměn pro bývalý management firmy spojený s někdejším ředitelem Martinem Dvořákem.
Teď už je jasno. Drtivou většinu odměn podepisoval Jaroslav Stůj, který po Dvořákově odchodu provizorně na dva měsíce převzal jeho funkci a hlavně: Sám dostal zlatý padák, který pokladnu firmy dotované z veřejných peněz přišel na 2,8 milionu korun.
Stůjův bonus pak schválila Magdalena Češková, která jej zkraje letošního roku na šest týdnů nahradila
Více na aktualne.centrum.cz

Veřejnou dopravou jelo v roce 2025 o 25 milionů lidí více
Organizační změny v KORDIS JMK, končí ředitel Jiří Horský
Výroba autobusů v Česku vzrostla na 1 442 kusů

