cestovani.idnes.cz - -24.10.2008 - Dnes je Kábul považován za takřka válečné město. Únosy a sebevražedné pumové atentáty nejsou výjimkou a nejen cizinci si zvykli žít za vysokými zdmi. Před 30 lety ale bylo všechno jinak, město se otevíralo světu a lidé se seznamovali s moderní technikou. V roce 1979 proto v afghánské metropoli dokonce začaly jezdit trolejbusy československé výroby. Jaký byl jejich osud?
Více na cestovani.idnes.cz

Praha darovala osm autobusů Ukrajině, zamíří do Boroďanky a…
KLM nasadila na Schiphol "letecké" autobusy MAN
Finalisté Sustainable Bus Award 2027

