praha.idnes.cz - 18. července 2011 - Vedení Středočeského kraje nejprve dalo dopravcům roční výpovědní lhůtu, teď ji prodloužilo až do prosince příštího roku. Přesto ale hrozí, že se autobusová doprava v kraji zhroutí. Výběrové řízení na zajištění autobusových spojů se totiž bude kvůli směrnicím Evropské Unie konat nejdříve za rok.
Více na praha.idnes.cz

Registrace autobusů v ČR v prvním čtvrtletí 2026
Solaris, VDL, Hess a Beulas vyzývají EU k podpoře evropské…

